Термозбіжна плівка – сучасне рішення для пакування та транспортування товарів

11 Червня , 2020

В сучасному світі складно уявити продукцію без паковання. Паковання виконує захисну функцію, оберігаючи товар від бактерій, забруднень, вологості. Крім захисних функцій і красивого товарного виду для більшості виробників важлива також і швидкість пакування продукції. Термозбіжна плівка задовольняє всі вимоги, що пред’являють до сучасного паковання. Термозбіжна плівка – це вид пакувальної поліетиленової плівки, яка скорочується під впливом температури, що перевищує температуру розм’якшення полімеру і приймає форму упакованого виробу. Ступінь усадки плівки залежить від температури і часу її впливу на матеріал.

Термозбіжна плівка – безпека пакування та транспортування ваших товарів

Паковання газоблоків в плівку

Вона підходить для паковання різноманітних груп товарів харчового і промислового призначення і забезпечує високу швидкість пакування товарів. Термозбіжна плівка захищає товар і дає можливість фіксації групових паковань, що економить місце при транспортуванні та складському зберіганні. В термозбіжній плівці товар герметично запакований, що продовжує термін його зберігання.

Процес термоусадки може виконуватися автоматичним та напівавтоматичним обладнанням, і навіть вручну, із застосуванням промислового фена. Принцип процесу пакування однаковий – вантажі різноманітного розміру упаковуються в термозбігову плівку, що скорочується під впливом температури. Ефект стиснення термозбіжної плівки закладається ще на стадії її виробництва. Для цього молекули нагрітого полімерного матеріалу розтягують, потім його охолоджують, і при наступному підвищенні температури молекули знову стискаються, повертаючись до попереднього стану.

Паковання різних груп товарів потребує різних якостей термозбігової плівки і відповідно виробник розробляє окрему рецептуру плівки, яка дасть ті чи інші властивості:

 • плівка може стягуватися в певному напрямку, а також стягуватися з обмеженнями в поперечному і поздовжньому напрямках з різними коефіцієнтами;
 • тришарова термозбіжна плівка складається з трьох полімерних шарів, завдяки чому кожен шар плівки набуває задані якості, що змінюють характер її взаємодії з навколишнім середовищем і товарами. Наприклад, в шар, що примикає до запакованих виробів доданіковзаючі добавки, в результаті цей шар характеризується підвищеним ковзанням, завдяки чому паковання не отримує ушкоджень. Шляхом комбінування шарів з різноспрямованим стисканням можна підвищити міцність паковання і встановити обмеження на навантаження на товари в заданих точках;
 • для здешевлення паковання може застосовуватися вторинна сировина.

Отже, серед переваг паковання продукції в термозбіжну плівку виділимо наступні:

 • надійний захист товару від зовнішніх впливів;
 • захист від деформацій при транспортуванні;
 • широка область застосування – від харчової групи товару до будівельних матеріалів та сантехніки;
 • зручне формування складського господарства;
 • для більшості продуктів збільшується термін зберігання;
 • можливість візуального контролю товару;
 • маленька маса упаковки;
 • екологічність і гігієнічність;
 • підлягає вторинній переробці.

ТОВ «Планета Пластик» понад 17 років виробляє якісні пакувальні плівки на сучасному екструзійному італійському обладнанні з якісної європейської сировини. Завдяки високим стандартам виробництва і лабораторному тестуванню – наші плівки відповідають європейським стандартам якості.

Італійська екструзійна лінія L.Bandera

Ми розробляємо індивідуальну рецептуру плівки під потреби кожного клієнта. Наша пакувальна плівка може бути виготовлена ​​з властивостями, які ідеально підійдуть для пакування саме ваших товарів. ТОВ «Планета Пластик» – це сучасні рішення для паковання вашої продукції. Наша мета – розробляти пакувальні рішення, які економлять ресурси, економічно вигідні і розроблені оптимально під вимоги кожного клієнта.

Відкрийте для себе нову концепцію безпеки пакування і транспортування ваших товарів!