Партнерство та співпраця

Ми надійний партнер
з великим досвідом

Наш досвід та експертиза в галузі виробництва поліетиленової продукції робить нас лідером у Східній Європі. Ми створюємо якісні продукти, які щодня допомогають нашим партнерам та клієнтам, зберігають та примножують врожай, доставляють воду та газ. Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу!

Костянтин Ващенко, Співзасновник
  • Сучасне виробництво
  • Сертифікація ISO 9001:2015
  • Найвищі екологічні стандарти
  • Контроль якості продукції 24/7
  • Досвід 21 рік на ринку

Нам довіряють лідери ринку

Ми ведемо постійну роботу по виведенню на ринок інноваційних товарів та послуг. Високоякісну продукцію ТОВ «Планета Пластик» обирають передові будівельні та сільськогосподарські компанії Європи

Більше про нас

35

В 35 країн ми експортуємо нашу продукцію

800 +

Понад 800 міжнародних партнерів та клієнтів

Планета Пластик - вигідне партнерство і співробітництво

Працюючи з нами, Ви обираєте надійного виробника, постачальника та партнера, який завжди допоможе своїм клієнтам з вибором, зберігаючи і примножуючи їх прибуток. Завдяки нашому досвіду, власним розробкам, сучасному обладнанню та найкращий сировині ми створюємо продукцію високої якості.

Головна наша мета – це виробництво якісної та екологічно безпечної продукції для навколишнього середовища і здоров'я людини, а також досягнення високого рівня екологічної безпеки виробництва, формування ринку продукції з поліпшеними екологічними характеристиками і максимального збереження наявних ресурсів.

Співпраця Планета Пластик це постійний розвиток та стабільність, завдяки високій якості поліетиленової продукції. А широкий асортимент здатний задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта.

Широка географія співпраці з Планета Пластик

За 20 років нашої роботи налагоджено виробництво, вигідна співпраця і партнерство Планета Пластик з понад 800 партнерами по всьому світу. Конкурентні ціни, знижки, індивідуальні умови співпраці та інформаційний супровід і підтримка роблять партнерство з нами вигідним, зацікавлюють замовників, тому продукція відома не тільки на внутрішньому ринку, але і в 12 країнах світу на 3-х континентах.

ДОСВІД: Ми 20 років виробляємо якісну полімерну продукцію для сільського господарства і аграріїв, для будівельної та харчової галузі
ЗАВЖДИ ВЧАСНО: Продукція завжди в наявності у нас на складі. Прямі поставки до вашого господарству або складу.
ЦІНА: Ми гарантуємо стабільні і конкурентоспроможні ціни протягом усього сезону.
ОБЛАДНАННЯ: Сучасне екструзійне обладнання виробництва Німеччини, Італії та Китаю
СИРОВИНА: Високоякісна сировина від світових лідерів в галузі
ЯКІСТЬ: Контроль якості на всіх етапах виробництва, тестування у власній лабораторії. Виготовлено при строгому контролі якості і відповідно до норм ISO 9001 : 2015
НОУ-ХАУ: Використовуємо власні розробки і ноу-хау
КОМАНДА: Понад 300 фахівців з команди з досвідом в полімерній галузі

Надійне партнерство Планета Пластик буде вигідним обом сторонам. Ми створюємо якісні продукти, які щодня допомагають нашим партнерам і клієнтам, зберігають і збільшують урожай, доставляють воду і газ. Ми завжди відкриті до співпраці і діалогу!

За бездоганну якість продукції та за сервіс нас обирають серед інших.