Закупівлі та тендери

background
Завод полімерних виробів «Планета Пластик» для забезпечення власних потреб проводить закупівлю товарів та послуг на тендерній основі. Для участі у тендері Вам необхідно надіслати на електронну пошту tender@planetaplast.com наступний пакет документів:

1. Заповнена анкета постачальника завантажити анкету. 2. Комерційна пропозиція у терміни вказані в оголошенні.

В темі електронного листа повинно бути вказано: Тендер№_. Назва компанії. Про результати тендеру ми проінформуємо Вас у 2-денний термін після закінчення тендеру. Нижче Ви можете ознайомитись з тендерними закупівлями які плануються провести найближчим часом.

Якщо Ви зацікавлені у співробітницті, але на данний час, по групі товарів які Ви можете запропонувати, тендер не проводиться заповніть анкету постачальника та відправте її нам на електронну пошту tender@planetaplast.com. В темі електронного листа повинно бути вказано: Анкета. Назва компанії. Група товарів.

Тендер № 0019 Обсяг: 4000 од. З 18.04.2020 по 22.09.2020

Армований скотч – клейка стрічка.

Дата проведення відкритого тендеру: 02 жовтня - 12 жовтня 2018 року. Вимоги - не жорсткий, вироблений з еластичних матеріалів Призначення – стяжка палет з упакованою поліетиленовою продукцією в. Дата проведення відкритого тендеру: 02 жовтня - 12 жовтня 2018 року. Вимоги - не жорсткий, вироблений з еластичних матеріалів Призначення – стяжка палет з упакованою поліетиленовою продукцією в.

Детальніше
Дата проведення відкритого тендеру: 02 жовтня - 12 жовтня 2018 року. Вимоги - не жорсткий, вироблений з еластичних матеріалів Призначення – стяжка палет з упакованою поліетиленовою продукцією в.