Кар'єра та вакансії

Гідна праця в стабільній компанії

Приєднуйся до нашої команди

Ми експерт і виробник продукції з полімерних матеріалів. Основні продукти компанії: агро плівки, будівельні плівки, рукава для зберігання зерна, пакувальні плівки, плівки для штучних водойм, широкий асортимент полімерних труб. Пріоритети компанії: інвестиції в розвиток персоналу, інвестиції в дослідження та нові продукти.

background
Надсилай нам своє резюме та не забудь вказати в темі назву вакансії
Ремонт КВПіА Повна зайнятість Вік до 45р. м. Ірпінь

Слюсар КВПіА:

Професійно-технічна або вища профільна освіта (вітається кваліфікація слюсаря по контрольно-вимірювальних приладів та автоматики); досвід роботи з обслуговування устаткування промислової автоматики (знання терморегуляторів, частотних перетворювачів і приводів двигунів постійного струму, принципів роботи маркувальників Domino і Imaje); знання і вміння читати електричні схеми, вміння працювати ручним інструментом; вміння приймати рішення в складних ситуаціях.

Деталі вакансії

Забезпечення безперебійної роботи обладнання; ремонт і технічне обслуговування систем автоматизації технологічного обладнання, засобів вимірювальної техніки; монтаж систем автоматизації відповідно до запитів підприємства.

Змінний графік роботи по 12год., 2 дня c 8.00 - 20.00, 2 ночі c 20.00 - 8.00, 4 вихідних.

Повна зайнятість м. Ірпінь

Контролер відділу технічного контролю

Проміжний контроль продукції при виготовленні; контроль готової продукції; реєстрація результатів контролю якості продукції в журналах на виробництві та лабораторії;

Деталі вакансії

Вітається навик монтування оснастки, яка працює під тиском

Графік роботи: 4 на 4, (2 дня денні зміни з 7.30 до 19.30, 2 дні нічні з 19.30 до 7.30), 4 дні вихідні.

Повна зайнятість Ремонт електрообладнання 4 група допуску м. Ірпінь

Електромонтер по роботі з трансформаторними підстанціями:

Досвід роботи з високовольтним обладнанням/мережами від 2-х років; наявність від 4 групи допуску; знання норм і правил техніки безпеки; хороші аналітичні та організаторські здібності.

Деталі вакансії

Ефективне забезпечення безаварійної та безперебійної роботи ТП і РП (10 кВ); дотримання правил технічного обслуговування; проведення ремонтних робіт і технічним обслуговуванням устаткування; активну участь в проектах з реконструкції ТП і РП.

Графік: з 8.00 до 17.00 Пн-Пт., Можливі виклики в будь-який час і день для виконання аварійних або оперативних робіт;

Повна зайнятість Від 1 року досвіду м. Ірпінь

Водій навантажувача:

Наявність діючого посвідчення на керування навантажувачем (електро/дизель); досвід роботи на навантажувачах від 1-го року; високий рівень фізичної сили і стану здоров'я; відповідальність, старанність, відсутність шкідливих звичок;

Деталі вакансії

Навантаження і вивантаження вантажів на навантажувачі; сортування вантажів по складу на навантажувачі; укладання вантажів в автомобілі; виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Повна зайнятість Від 3 років досвіду м. Ірпінь

Слюсар-ремонтник:

Чоловік 25-50 років. Професійно-технічна освіта. Досвід роботи за фахом не менше 3-х років. Посвідчення слюсаря-ремонтника. Відсутність шкідливих звичок, відповідальність, акуратність.

Деталі вакансії

Проведення ремонтних робіт на технологічному обладнанні. Роботи з виготовлення та реставрації запасних частин на технологічне обладнання. Проведення капітальних і поточних ремонтів технологічного обладнання.

Графік: з 8.00 до 17.00, можливі виклики в будь-який день і час для усунення неполадок.

Повна зайнятість Від 4 років досвіду Вища освіта м. Ірпінь

Керівник HelpDesk відділу:

Організація ефективної роботи ІТ-відділу; Розвиток ІТ інфраструктури, згідно стратегічних цілей компанії; Вибудовування і регламентація процесів взаємодії ІТ-відділу з підрозділами компанії; Управління проектами внутрішньої автоматизації; Моніторинг, вибір постачальників обладнання, витратних матеріалів та комплектуючі, ПЗ, контроль роботи з контрагентами; Надання консультування співробітникам щодо ПО та оргтехніки; Адміністрування IP-телефонії; Бюджетування; Надання регулярної звітності керівництву про роботу відділу ІТ

Деталі вакансії

Досвід в ІТ сфері від 4 років, в тому числі на керівній посаді - від 1 року;

Комфортабельний і сучасний офіс; Офіційне оформлення та своєчасна виплата заробітної плати; Можливість навчання за рахунок компанії.