Кар'єра та вакансії

Гідна праця в стабільній компанії

Приєднуйся до нашої команди

Ми експерт і виробник продукції з полімерних матеріалів. Основні продукти компанії: агро плівки, будівельні плівки, рукава для зберігання зерна, пакувальні плівки, плівки для штучних водойм, широкий асортимент полімерних труб. Пріоритети компанії: інвестиції в розвиток персоналу, інвестиції в дослідження та нові продукти.

background
Надсилай нам своє резюме та не забудь вказати в темі назву вакансії
Повна зайнятість Без досвіду Позмінний графік м. Ірпінь

Учень машиніста екструдера на ділянки виробництва ПЕ труби і плівки

Вимоги: Освіта вища, незакінчена вища (студенти ЗФО), вища; Готові брати без досвіду і навчати! Робота з автоматизованими лініями виробництва; Відповідальність, старанність, відсутність шкідливих звичок.

Деталі вакансії

Обов'язки: завантаження полімерної сировини в екструдер; забезпечення синхронної роботи агрегатів екструдера; пакування готової продукції; ведення звітності на ПК.

Умови: Офіційне працевлаштування; Своєчасна виплата заробітної плати; Навчання та спецодяг за рахунок компанії.

Графік роботи: 4 робочі зміни (2 денні, 2 нічні) - 4 вихідних.

Повна зайнятість Від 2 років досвіду 4 група допуску м. Ірпінь

Електромонтер по роботі з трансформаторними підстанціями

Вимоги: Досвід роботи з високовольтним обладнанням / мережами від 2-х років; Наявність від 4 групи допуску; Знання норм і правил техніки безпеки; Хороші аналітичні та організаторські здібності.

Деталі вакансії

Обов'язки: Ефективне забезпечення безаварійної та безперебійної роботи ТП і РП (10 кВ); Дотримання правил технічного обслуговування; Проведення ремонтних робіт і технічним обслуговуванням устаткування; Активна участь в проектах з реконструкції ТП і РП.

Умови: Гідна та своєчасна заробітна плата (2 рази на місяць); Офіційне працевлаштування;

Графік: з 8.00 до 17.00 Пн-Пт. Можливі виклики в будь-який час і день для виконання аварійних або оперативних робіт.

Гнучкий графік Повна зайнятість м. Ірпінь

Прибиральниця службових приміщень

Побажання до кандидата: Дотримуватися правил санітарії та гігієни щодо утримання приміщень; Розуміти будову і призначення устаткування, що обслуговується і приладів; Дотримуватися правил прибирання; Розбиратися в концентрації миючих і дезінфікуючих засобів та правилах їх використання; Володіти правилами експлуатації санітарно-технічного обладнання; Раціонально організовувати та ефективно використовувати робоче місце; Дотримуватись норм технологічного процесу і не допускати браку в роботі.

Деталі вакансії

Умови роботи: 2 варіанти робочих графіків (денне / вечірнє прибирання): Робочий графік Пн-Пт з 8.00 до 17.00, Сб-Нд - вихідні; Робочий графік Пн-Пт з 17.00 - 22.00, Сб-Нд - вихідні; Всі матеріали для прибирання надає компанія;

Чоловік від 20 до 40 років Повна зайнятість Благоустрій території м. Ірпінь

Працівник з благоустрою

Вимоги: Раціонально організовувати та ефективно використовувати робоче місце; Дотримуватись норм технологічного процесу; Необхідність знань санітарії та гігієни щодо утримання приміщень / території; Орієнтуватися в будові і призначенні устаткування, що обслуговується і пристосувань; Знання та дотримання правил прибирання: концентрації миючих і дезінфікуючих засобів та правила безпечного користування ними; правила експлуатації санітарно-технічного обладнання; Чоловік від 20 до 40 років; Без шкідливих звичок!

Деталі вакансії

Обов'язки: Упорядковувати територію підприємства; Стежити за порядком і чистотою на території компанії; Виконувати доручення завідувача господарством.

Умови: Офіційне працевлаштування та своєчасна виплата заробітної плати; Комфортні умови праці;

Активні продажі Уміння продавати Ведення переговорів м. Ірпінь

Менеджер з продажу поліетиленових труб

Шукаємо фахівців, які люблять працювати на результат і отримують задоволення від продажів і спілкування з клієнтами.
Основні обов'язки: Продаж продукції підприємства - поліетиленових труб для водопостачання, газопостачання, та каналізаційних систем; Пошук клієнтів, розвиток продажів, проведення зустрічей з клієнтами, проектними та експлуатуючими організаціями і т.д.; Супровід продажів; Контроль оплати.

Деталі вакансії

Вимоги: Успішний досвід в активних продажах; Розуміння специфіки будівельного ринку буде перевагою; Уміння планувати свій робочий час і розставляти пріоритети; Відмінні комунікативні навички, чітка і грамотна мова; Бажання вчитися і розвиватися; Активна життєва позиція, цілеспрямованість, робота на результат; Наявність водійських прав та авто вітається.
Ми пропонуємо: Цікаву роботу на підприємстві, яке швидко розвивається; Гідну з / п (ставка + %% від результату); Можливості для кар'єрного і зарплатного росту; Оплата мобільного телефонного зв'язку; Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії згідно КЗпП.

Графік роботи: повний робочий день, сб-нд - вихідні. Надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня доходу.