Техніка для зберігання зерна

Техніка для зберігання зерна в рукавах від «Планета Пластик»

Щоб заощадити на зведенні стаціонарних ангарів або сільськогосподарських сховищ для зерна, можна упаковувати його в спеціалізовані рукава. Дана технологія зберігання зерна позбавляє від необхідності перевозити його на елеватор, вивільняє техніку і має безліч інших переваг. Такий метод зберігання зерна дуже швидко окупається і не потребує багато інвестицій, однак, перед цим потрібно купити обладнання для зберігання зерна в мішках рукавах і підготувати майданчик, де будуть знаходитися рукава.

Особливості технології зберігання зерна в рукаві

При зберіганні зерна в рукавах потрібно зерно завантажити в рукав, тому для щільного заповнення спеціалізованого поліетиленового рукава використовуються зернові машини для пакування. Атмосфера в таких мішках насичена вуглекислим газом і містить мало кисню, що дозволяє скоротити появу і розвиток грибків з комахами. Зерно в поліетиленових рукавах може зберігатись до 18 місяців, залежно від рівня вологості.

Для використання технології зберігання в зернових рукавах потрібно:

  • техніка для зберігання зерна в мішках: (беггер для упаковки/завантаження мішка та розвантажувач);
  • поліетиленові рукави;
  • трактор з бункером-перевантажувачем або зернотранспортер.

Зернопакувальні машини здатні упакувати в рукави зернові, насіння, рис і безліч подібних сипучих матеріалів. Щоб спростити роботу з обладнанням, його можна оснастити ваговими дозаторами і датчиками.

Беггер завантажує зерно в рукав, забезпечуючи його максимально щільне набивання. Пристрій працює завдяки ВВП трактора і заповнює рукав урожаєм крізь приймальний бункер.

Для розпаковки зерна з рукавів використовують зерно-розпакувальну машину.

Чому варто купити обладнання для зберігання зерна в мішках рукавах?

На сайті нашої компанії «Планета Пластик» представлені кращі пропозиції від виробника сільськогосподарської техніки Заводу Кобзаренка на пакувальні машини для зерна в рукава, за допомогою яких можна організувати зберігання зерна, силосу або сінажу в спеціалізованих поліетиленових рукавах. Тут можна знайти різні моделі машин, які розрізняються між собою додатковим оснащенням і особливостями конструкції. Щоб підібрати відповідний пристрій потрібно просто вивчити каталог на сайті.

Переваги:

  • низька вартість зберігання (придбання відносно недорогого обладнання та рукавів);
  • швидке збільшення обсягів зберігання (для зберігання 5000 тон зерна достатньо 1 га);
  • зберігання як сухого зерна, так і зерна з підвищеною вологістю;
  • можливість поділу зерна за якістю;
  • незалежність від елеваторів.

Звертаючись до нас за консультацією, Ви зможете придбати надійний виріб, з яким легко зберігати зерно, силос і сінаж під відкритим небом, на території власного господарства і під власним спостереженням.