Все про стретч-худ пакування. Тонші та міцніші п’ятишарові стретч-худ плівки.

16 Грудня , 2020

Що таке плівка стретч-худ (stretch hood)? Стретч-худ пакувальна плівка – це метод пакування товарів на піддонах. Стретч-худ – це полімерний рукав, який натягується на вантаж на піддоні і, таким чином, закріплює його на ньому.

Процес пакування палет в стретч-худ відрізняється від пакування в звичайну стрейч-плівку: в останньому випадку вантаж на піддоні обгортається в плівку за допомогою автоматичних або напівавтоматичних палетопакувальників.

Упаковка в стретч-худ повністю автоматизована і відбувається наступним чином:

  1. Подача. Вантаж на піддоні подається до місця упаковки.
  2. Підготовка. Над вантажем розмотується «рукав» стретч-худа, верхній кінець якого обрізається і запаюється.
  3. Упаковка. Одержаний в результаті чохол з плівки розтягують та надягають на палету зверху вниз, поки він не накриє її повністю.
  4. Фіксація. Нижній край плівки фіксується під піддоном.

Одержувана в результаті упаковка здатна надавати стабільне утримуюче зусилля на вантаж протягом тривалого часу.

Вперше, технологія пакування в стретч-худ з’явилась наприкінці 1980-х років, коли на ринку було представлене відповідне пакувальне обладнання. До цього пакування на піддонах здійснювалось, зазвичай, в термозбіжну плівку. За останні 20 років виробники плівки для стретч худ настільки вдосконалили та допрацювали технологію пакування, що вона значно подешевшала і склала конкуренцію пакуванню в термозбіжну плівку. Раніше пакування в стретч-худ було значно дорожчими, ніж в термозбіжні плівки – це стосувалось як і вартості самої плівки, так і вартості пакувального обладнання. На сьогоднішній день обидва типи обладнання в цілому схожі за вартістю, а технологія, за якою виробляється стретч-худ досягла рівня, коли доступна стретч худ плівка в 50, 60 та 70 мкм, на відміну від 100 мкм (або вище), коли вона вперше з’явилася на ринку.

При цьому, технологія пакування в стретч-худ несе безліч переваг, в порівнянні з альтернативними методами:

  • Менший обсяг споживання плівки в порівнянні з термозбіжним пакуванням. Завдяки високій еластичності і здатності плівки розтягуватися зі збереженням міцності, одиничний вантаж упаковується меншою кількістю погонних метрів, істотно знижується загальний обсяг споживання пакувального матеріалу, зменшуються витрати на упаковку.
  • Збільшення продуктивності процесу пакування. В залежності від типу пакувального обладнання, продуктивність робіт сягає 200 піддонів на годину, що в кілька разів збільшує швидкість пакування.
  • Зниження витрат на енергоресурси. Технологія пакування, що не вимагає нагріву, не тільки істотно скорочує витрати енергоносіїв, а й підвищує екологічність виробничого процесу.
  • Зменшення логістичних витрат. Менша за вагою пакувальна плівка і компактність піддону оптимізують витрати на транспортування і складське зберігання продукції.
  • Зниження витрат, пов’язаних з пошкодженням продукції під час транспортування і зберігання. За рахунок рівномірної сили натягу, плівка стретч худ щільно обтягує вантаж на піддоні, забезпечуючи його високу стійкість при транспортуванні. Збільшена міцність підвищує захист продукції від механічних пошкоджень.

Нами була розроблена нова п’ятишарова стрейч-худ  плівка пакувальна, яка до 20% тонша в порівнянні з 3-шаровою при збереженні всіх характеристик. Функціональність, якість та економічна вигода – це ключові критерії, коли ми розробляємо плівку під конкретний запит клієнта для його продукту.

Широка лінійка інноваційних полімерних матеріалів дає нам змогу створювати диференційовані плівкові структури, що забезпечують відмінні властивості наших пакувальних стретч-худ плівок з нанесенням брендування замовника.

Ваші товари важливі для нас. Саме так, кожна наша стретч-худ   плівка для пакування виготовлена за індивідуальною рецептурою і має саме ті властивості, які потрібні для пакування конкретного товару. Звісно ж, для пакування скляної тари чи мішків з цементом потрібні різні плівки з різними властивостями. Наша мета – виготовляти таку стретч-худ плівку, яка ідеально підходить під конкретний товар.

Наша стретч-худ  плівка пакувальна чудово працює незалежно від змін налаштувань пакувального обладнання, вологості та температури. Ми застосовуємо інноваційні технології та обладнання і постійно працюємо над удосконаленням та оптимізацією продукції. Завдяки використанню сучасних технологій виробництва, інноваційного обладнання і якісної сировини наша пакувальна стретч-худ плівка має відмінну в’язкість, регульовану силу утримання та еластичність, плюс високу прозорість та глянець.

Чому Вашу увагу має привернути саме наша пакувальна плівка (Київ)?

Переваги п’ятишарової стретч-худ плівки виробництва ТОВ «Планета Пластик»:

  • Відмінна стабільність навантаження. Потенціал вертикального розтягування для підвищення стабільності навантаження до 15%;
  • Більш висока стійкість до проколів та розривів;
  • Збільшена еластичність для надійного пакування;
  • Ефективний захист від вітру та негоди, а також пилу. Можна навіть захистити свою продукцію від знебарвлення за допомогою УФ-фільтра;
  • Висока прозорість і глянець – Ваш товар виглядає якнайкраще, а штрих-код сканується легко;
  • Зниження вартості пакування піддону через зменшення товщини плівки і, відповідно, її ваги без втрати міцності;
  • До 10% економія витрат електроенергії на одиницю пакування;
  • Більша екологічність з точки зору зменшення виникнення відходів плівки;
  • Завдяки гнучкості, силі утримання та міцності плівки Ви можете використовувати одну і ту ж плівку для різних розмірів навантаження;
  • П’ятишаровість полімерної основи плівки забезпечує збільшені коефіцієнти розтягування, надзвичайну в’язкість і відмінні оптичні та герметизуючі властивості;
  • Підходить для друку логотипу, назви компанії тощо, що дозволяє легко ідентифікувати товар під час розподілу вантажів.

Стретч-худ паковання газоблоків

Сфери застосування стретч-худ плівки:

  • Велика та мала побутова техніка;
  • Продукти, упаковані в мішки, такі як хімікати, пісок, цемент, ґрунт і торф;
  • Пакувальні матеріали та папір;
  • Будівельні вироби, такі як цегла, газоблоки, плитка та ізоляційні матеріали;
  • Напої, упакована їжа та товари в пляшках.

Ми розробимо індивідуальне пакувальне рішення під Ваші потреби і враховуємо специфіку пакування Вашого товару. ТОВ «Планета Пластик» – це сучасні рішення для пакування Вашої продукції.

Відкрийте для себе нову концепцію безпеки пакування і транспортування своїх товарів із п’ятишаровими стретч-худ плівками нашого виробництва!

 

У нас же не СТРЕЙЧ пленка, а стретч-худ.

 

Если «Стрейч плівка пакувальна» – це ключовий запит, то  пользователи, которые ищут стрейч – э ищйт имено стрейч и это не наша ЦА

 

У нас же не СТРЕЙЧ пленка, а стретч-худ.

 

Если «Стрейч плівка пакувальна» – це ключовий запит, то  пользователи, которые ищут стрейч – э ищйт имено стрейч и это не наша ЦА

 

Тоже самое, что и предыдущие два