Підвищення ефективності – через відмінні пакувальні рішення! Промислові пакувальні плівки

08 Березня , 2020

Термозбігова плівка – це вид поліетиленової пакувальної плівки, яка здатна скорочуватися під впливом температури і приймати форму упакованого виробу. Сприяє ідеальному розміщенню упакованих матеріалів.

Наша усадочна плівка забезпечує максимальний захист вашої продукції від зовнішніх впливів, таких як погода та вітер або під час транспортування. Усадочна плівка досягає своєї міцності за рахунок усадки плівки під час нагрівання і стає жорсткою, коли вона знову охолоне. Коли плівка охолола, досягається висока міцність як по довжині, так і поперечно. Це забезпечує високу стабільність навантаження виробів і піддонів під час транспортування та зберігання.

Промислові пакувальні плівки. Термозбігова плівка та стретч-худ

Термозбігова плівка використовується як для автоматичного, так і для ручного упакування піддонів. Вона також може бути використана для автоматичного упакування продуктів без піддонів, таких як газована вода, консерви чи будь-які напої. Також добре працює з такими продуктами, як книги, журнали, побутова техніка, сантехніка або будівельні матеріали, такі як цегла та цемент.

Це сімейство багатошарових виробів, які гарантують максимальну надійність для захисту піддонів та одиниць товару під час транспортування та зберігання. Завдяки витонченому поєднанню сировини, особливій структурі та технології виготовлення, вона пропонує ряд унікальних переваг, серед яких висока міцність та еластичність.

Переваги:

 • Відмінна стабільність, відсутність відходів;
 • Плівка створює стійкість на піддоні – перевага як при транспортуванні, так і при зберіганні;
 • Пакування без зморшок в поєднанні з легкістю та швидкістю пакування;
 • Надійний захист товару від зовнішніх впливів;
 • Захист вашого товару від деформацій при транспортуванні;
 • Запобігання несанкціонованому розкриттю товару;
 • Економія місця під час складського зберігання;
 • Продукт та бренд добре видно через прозору упаковку
 • Впізнаваність торгової марки та ідентичність завдяки можливості друку або фарбуванню плівки
 • Термоусадочна плівка добре підходить для товарів, чутливих до тиску – не пошкоджує форму товару та цілісність етикетки
 • Підлягає 100% переробці
 • Невелика маса упаковки

Дозволяє економити електроенергію. Заощаджуйте до 10% на кожному піддоні, при пакуванні в тришарові термоусадочні плівки. Вони мають більшу міцність на 15-20%, в порівнянні з аналогічною по товщині одношаровою плівкою. За рахунок зменшення товщини плівки без погіршення її експлуатаційних характеристик можна знизити температуру в термотунелі і таким чином заощаджувати електроенергію.

Рекомендації щодо вибору товщини плівки:

  Тип пакування

 

 

Товщина одношарової плівки

 

 

Товщина тришарової

плівки

 

  Групова первинна

 

40 – 100 мкм

 

30 – 80 мкм

 

  Штабельна

 

100 – 200 мкм

 

80 – 160 мкм

 

В результаті багаторічного досвіду, спеціальних сировинних сумішей та сучасних технологій виробництва наші термозбіжні плівки надзвичайно надійні і стійкі, і в той же час легкі і тонкі. В процесі виробництва термозбіжна плівка може бути модифікована різного роду добавками:

 • Ковзаючими добавками;
 • Антиблоками;
 • Антистатиками;
 • УФ фільтрами;
 • Світлостабілізаторами;
 • Термостабілізаторами та ін.

Групове пакування

Наша пакувальна плівка може бути виготовлена з властивостями, які ідеально підходять для упаковки харчових продуктів. Завдяки використанню якісної європейської сировини, високим стандартам виробництва та лабораторним тестуванням – наші плівки відповідають високим стандартам якості, необхідним для пакування продуктів харчування.

Ми розробляємо індивідуальну рецептуру плівки під потреби кожного клієнта.

Стретч-худ. Економне рішення для автоматичних процесів пакування.

Стретч-худ плівка від ТОВ «Планета Пластик» – це економічне рішення упаковки товарів для автоматичних процесів пакування. Плівка має високу міцність, і герметичність упаковки. Вантаж міцно притискається до піддону. Утримуюча сила стретч-худ пакування значно вища, ніж при упаковці в термозбіжну плівку. Крім того, стримуюче зусилля стретч-худ плівки діє постійно, в будь-якому положенні піддону, при різних зсувах і ударах під час транспортування.

Переваги:

 • Товар в стретч-худі можна зберігати на вулиці до 3 років*;
 • Надзвичайно висока стійкість до розривів та проколів;
 • Збільшує швидкість пакування в 3 рази;
 • Прозорість і глянець;
 • Надійна стабільність при великих вагах нетто;
 • Ідеально підходить для автоматизованих процесів упаковки;
 • 100% підлягає вторинній переробці;
 • Заощаджує ресурси та енергію.

*якщо плівка модифікована ствітлостабілізуючими добавками

Застосування стретч-худ плівки в декілька разів зменшує витрати плівки на одиницю упаковки, допомагає оптимізувати витрати на персонал і енергозатрати.

Стретч-худ плівка має високу прозорість і глянець. Результат – красивий і яскравий зовнішній вигляд вашого товару. Пакування товару в стретч-худ – ідеальне рішення для складних завдань з упаковки. Завдяки надзвичайній стійкості до розриву та проколу, стретч-худ надійно протистоїть гострим граням та навіть великій вазі в нетто, і тому підходить, в якості пакування, наприклад, для хімічної та будівельної промисловості.

Пакування цегли в стретч-худ

Принцип дії стретч-худ плівки.

У стретч-худ плівку упаковується не тільки товар, але і сам піддон, на якому стоїть вантаж. Завдяки цьому вантаж щільно закріплений і не рухається, що запобігає можливому падінню при транспортуванні. Навіть існують підприємства на яких розвантажувально-завантажувальні роботи виконуються кранами без навантажень на піддони, тобто коли піддон з продукцією в повітрі, він тримається завдяки притискній силі стретч-худ плівки.

ТОВ «Планета Пластик» приділяє особливу увагу якості та функціональності під час адаптації пакувальних плівок до потреб наших клієнтів. Ми знаємо, як важливо, щоб упаковка не тільки захищала виріб від зовнішніх впливів, але й працювала відповідно до побажань та потреб кожного замовника. Ми робимо все можливе для того, щоб наші клієнти завжди отримували найкращу якість при мінімальних можливих витратах на одиницю. Кожен наш замовник отримує плівку, адаптовану до своїх потреб з точки зору, наприклад, міцності, розмірів, притискної сили чи поверхневих властивостей плівки

Пакування цегли в стретч-худ

ТОВ «Планета Пластик» – це сучасні рішення для упаковки вашої продукції. Наша мета – розробляти пакувальні рішення, які заощаджують ресурси, економічно вигідні та розроблені оптимально під вимоги кожного клієнта.

Відкрийте для себе нову концепцію безпеки пакування та транспортування ваших товарів!