background

Завантаження зерна в полімерні рукава

  • Продуктивність 350 т/год
  • Зберігання до 18 місяців
  • Місткість рукава 200т
  • Довжина рукава 60м
Послуги з упаковки зерна в полімерні рукава

Зерно-пакувальна машина ЗПМ-180 (агрегатується з тракторами МТЗ-80, 82) з оператором. Бункер наземний перевантажувальний БНП-12 «Ковчег» (агрегатується з трактором МТЗ-82). Поліетиленові рукави, місткістю 200 т., довжино 60 м. Поліетиленові рукава входять у вартість оренди техніки. Проживання оператора техніки сплачується за рахунок орендаря.

Вартість пакування одного мішка 60 м (без вартості пального): ЗПМ-180 (з оператором) - 20 200 грн; ЗПМ-180 (з оператором)+БНП-12/4,3 - 23 000 грн.

Вартість пакування одного мішка 75 м (без вартості пального): ЗПМ-180 (з оператором) - 25 250 грн; ЗПМ-180 (з оператором)+БНП-12/4,3 - 28 750 грн.

Поліетиленові рукава входять у вартість послуги завантаження зернового рукава (мішка).

Ціни наведені за умови пакування зерна вологістю 14,5% і в об'ємі 400 т і більше.

При пакуванні 1-го рукава і менше в день, вартість послуги пакування 1-го рукава становить 33000 грн.

Послуги доставки оплачуються окремо.

Трактори для агрегатування техніки надає орендар.

Запобігання простою вантажівок із зерном в черзі в порту або на елеваторі;

Виключення витрат на зберігання зерна в елеваторі;

Скорочення транспортних витрат;

Уникнення ризику повернення з елеватора змішаного зерна, з заниженою оцінкою його якості (втрата в ціні);

Можливість надання упакованого в мішки зерна банкам або оцінювачам страхової компанії в якості застави для отримання кредиту;

Зерно не потребує фумігації;

Виключається ситуація вимушеного продажу зерна за заниженими цінами збирального сезону.

Збільшіть вартість свого врожаю на 30%.. Розрахуйте вигоду в нашому калькуляторі ефективності.

Послуги зберігання зерна в рукавах від «Планета Пластик»

Пакування зерна в рукава – технологія зберігання, що здобула чималої популярності по всьому світі. Основний принцип зберігання в полімерних мішках-рукавах полягає в тому, щоб утримувати зерно в анаеробному середовищі: під час дихання зерна і мікроорганізмів, вони споживають кисень, зменшуючи його концентрацію і, в той же час, збільшуючи кількість вуглекислого газу. За рахунок цього відбувається природна консервація вмісту рукава.

Загалом, можемо говорити, що завантаження зерна у мішки – проста технологія, але вимагає при цьому максимальної уваги. Для цього ми розробили керівництво для користувачів цієї технології. Беручи до уваги і виконуючи крок за кроком дані рекомендації, Ви не зазнаєте невдачі і уникнете втрат під час зберігання зерна.

Керівництво пакування в зернові рукава

Основний принцип полягає в тому, щоб зберігати сухі зерна в модифікованій атмосфері, з низькою кількістю кисню і високою концентрацією вуглекислого газу (СО2). Цим домагаються контролю над комахами і грибками, які є причиною збільшення температури зерна в мішку-рукаві.

Якість зерна, яке упаковують на зберігання, є фундаментальною важливістю при його консервації. Зерно – це живий організм і воно повинно бути здоровим, чистим і без пошкоджень. Цим зменшується ризик втрат і витрат на зберігання. Крім того, ці зерна мають більший опір до пошкодження протягом зберігання.

Місце, де розташовуються рукава для зерна, послуги з завантаження яких надаються спеціалістами нашої компанії «Планета Пластик» у партнерстві із Заводом Кобзаренка, має бути найвищим, без виступів і нахилів, далеко від дерев і будь-якого іншого можливого джерела пошкодження. Поверхня ґрунту повинна бути міцною, щоб дозволяти хорошому гальмуванню машини при завантаженні мішка, і, в той же час, гладкою, щоб полегшити оптимальний тиск завантаження маси в полімерний рукав, і запобігти поломки нижньої частини машини. Це також полегшує вивантаження маси з полімерного мішка-рукава. Напрямок розташування полімерного рукава має бути північ-південь.

Для тих, хто бажає спробувати технологію зберігання в рукавах, але не має спеціалізованої техніки для завантаження зернових в полімерні рукава, ми надаємо послуги зберігання зерна в рукавах, щоб позбавити Вас від зайвих клопотів. Тобто ми надаємо спеціалістів, техніку для завантаження і зернові рукави і завантажуємо ваше зерно на території вашого господарства.

Зберігання зерна в рукавах ТМ Harwell - технологія Вашого прибутку!

background

Розрахуйте вартість зберігання зерна
в рукавах та на елеваторі

Розрахувати вигоду